Rybářské Revíry

Hledáte bohatě zarybněné revíry k rybolovu? Nevíte kam vyrazit na trofejní úlovky? Na portálu Rybářský Revír.cz naleznete rejstřík svazových i soukromých revírů kde si můžete zachytat.

 

Klikněte zde pro rejstřík rybářských revírů

 

Kam na ryby? Rybaření má v Čechách tradici stovky let - využijte rybníky, řeky, potoky, vodní nádrže z našeho katalogu.

Představte svůj Soukromý revír

Provozujete soukromý revír pro sportovní rybolov? Neváhejte o tom dát vědět rybářům prostřednictvím našeho katalogu revírů.


Klikněte zde pro přidání soukromého revíru

CANTINETTA FIORENTINA

www:
E-mail: info@cantinetta.cz
Telefón:+420 222 326 203
Fax:
Adresa: Pařížská 98/17
Praha 1 - Josefov
110 00

Tato tradiční toskánská restaurace, otevřena v létě 2011, se nachází v prestižní lokalitě Pražského historického centra v Pařížské ulici.
Ohromující budova z roku 1906, ve které se Cantinetta Fiorentina nachází, stojí mezi bohatě zdobenými domy a luxusními obchody v elegantní Pařížské ulici a je bezpochyby jednou z největších dekorací této oblasti.
Interiér restaurace je překrásná směs barokních prvků a rustikálního stylu. Architektura sama o sobě je vkusně doplněna starožitným nábytkem. Restaurace má dvě patra, včetně vinného sklepa a vinný bar s celkovou kapacitou 120 míst.
Kuchyně zahrnuje tradiční toskánské recepty s důrazem na jednoduchost, s použitím těch nejčerstvějších a nejlepších italských surovin. Cantinetta Fiorentina nabízí svým hostům lahodné menu plné barev, vzrušujících chutí a vůní. Specializujeme se na toskánské hovězí Chianina a nejkvalitnější bio vepřové Cinto Senese, ale i na čerstvé mořské plody, ryby a domácí těstoviny. Toto kulinářské umění je dobře vyvážené s impozantním výběrem italských vín. Rozsáhlý vinný lístek s více než 250 značek byl vybrán našimi znalci vína.
Ať už hledáte ideální místo pro pracovní oběd, živé jídlo se skupinou přátel, romantickou v

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.