Rybářské Revíry

Hledáte bohatě zarybněné revíry k rybolovu? Nevíte kam vyrazit na trofejní úlovky? Na portálu Rybářský Revír.cz naleznete rejstřík svazových i soukromých revírů kde si můžete zachytat.

 

Klikněte zde pro rejstřík rybářských revírů

 

Kam na ryby? Rybaření má v Čechách tradici stovky let - využijte rybníky, řeky, potoky, vodní nádrže z našeho katalogu.

Představte svůj Soukromý revír

Provozujete soukromý revír pro sportovní rybolov? Neváhejte o tom dát vědět rybářům prostřednictvím našeho katalogu revírů.


Klikněte zde pro přidání soukromého revíru

DOBEŠ Petr - Výroba a prodej rybářských potřeb

www: http://www.dobes-site.cz
E-mail: obchod@dobes-site.cz
Telefón:+420 603 461 721
Fax:
Adresa: Jílové u Prahy 156
Jílové u Prahy - Radlík
254 01

Vítejte na stránkách tradičních výrobců sítí. Naše firma již od roku 1990 dodává sítě standardní i na míru, ručně pletené i strojní, pro mnoho oborů lidské činnosti do několika států Evropy. Přeji Vám příjemné chvíle u naší prezentace a pokud nenajdete detailní informace, určitě nám zavolejte nebo napište. Těšíme se na Vás. Petr Dobeš 603 461 721 - obchod Jiří Kubišta 603 460 069 - ředitel výroby, obchod Irena Váňová 737 289 460 - asistentka, fakturace Naše obory Používané síťoviny, lana a provázky, technické vlastnosti materiálů Rybářské sítě, nářadí pro chovatele ryb Kesery, Saky, Přívlače - zinkovaná ocel Kesery z nerezu Násady na kesery Mechanické kesery, Nosítka na ryby Vrhací sítě, Čeřeny Zátahové ploty - profi i hobby Prubní ploty, Podložní sítě Nevody, Vatky, Přepínací ploty Sítě pro plovoucí klecové odchovny, Manipulační kolíbky Přepravní bedny na ryby a pracovní lodě Kádě, Krycí sítě na kádě, bazény a žlaby Planktonky a kolíbky z uhelonu, Váhy Rukavice, zástěry, pracovní kabáty, Vysazovací rukávy, Třídičky ryb Vezírky, karpsaky, čeřeny, podběráky Voliérové sítě, odchytové kesery Ochranné sítě - Sítě proti holubům a dalšímu ptactvu Sportovní ochranné sítě Sítě na golf Sítě proti skalní erozi a pracovní sítě Ochranné sítě na bazény a jezírka Sítě na lešení, stínící a protiprůvanové Ochranné sítě na skládky, kontejnerové sítě Sítě pro ZOO Dekorační sítě pro film, školství, aranžérství, zbytková síťovina Instalační materiál k sítím

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.