Rybářské Revíry

Hledáte bohatě zarybněné revíry k rybolovu? Nevíte kam vyrazit na trofejní úlovky? Na portálu Rybářský Revír.cz naleznete rejstřík svazových i soukromých revírů kde si můžete zachytat.

 

Klikněte zde pro rejstřík rybářských revírů

 

Kam na ryby? Rybaření má v Čechách tradici stovky let - využijte rybníky, řeky, potoky, vodní nádrže z našeho katalogu.

Představte svůj Soukromý revír

Provozujete soukromý revír pro sportovní rybolov? Neváhejte o tom dát vědět rybářům prostřednictvím našeho katalogu revírů.


Klikněte zde pro přidání soukromého revíru

Ryba Miloš, Mgr. Magnety a magnetické separátory

www: http://www.magnet-pro.cz
E-mail: milos.ryba@magnet-pro.cz
Telefón:+420 605 975 113
Fax:
Adresa: Podlesí 5411
Zlín
760 05

Nabízíme magnety neodymové, feritové a ALNICO magnety. Magnety mohou mít různé tvary a povrchovou úpravu dle aplikace a zadání. Neodymové magnety patří k nejsilnějším na trhu. Jednotlivé magnety a jejich vlastnosti najdete v přiložené tabulce. Rozhodující vlastností, kterou neodymové magnety vynikají je magnetická remanence. Pokud potřebujete opravdu silné magnety, pak jsou neodymové magnety ty pravé. Pro aplikace kde není nutná velká přítažná síla, stačí použít feritové magnety, které patří k těm levnějším. Mezi středně silné magnety patří ALNICO magnety, které najdete v naší nabídce také. Magnety ALNICO se vyznačují výraznou teplotní odolností. Pokud si nevíte rady jaké magnety použít, rádi vám poradíme, protože magnety jsou náš život.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.